Федіївська сільська рада

Федіївська сільська рада

Адреса: 38412, Полтавська обл., Решетилівський р-н,  с.Федіївка

Телефон приймальні: 05363-9-71-42

E-mail:        Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ukr.net

Сільський голова: 

Ким  висунутий

Прізвище, ім’я, по батькові міського голови

Дата народження

Партійність

Місце роботи, посада    до обрання

Політична партія "Опозиційний блок"

Лібега Лідія Василівна

09.08.1977

Позапартійні

безробітна

Склад ради:

№ п.п.

Назва

політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

Прізвище, ім’я, по

батькові депутата

Дата

народження

Партійність

 

Посада та місце

роботи депутата

1

Самовисування

Демочко Олександр Олексійович

23.11.1977

Позапартійні

апаратник обробітку зерна ПП "Полтавський елеватор ЛГД"

2

Самовисування

Денисюк Олександр Іванович

18.04.1991

Позапартійні

різноробочий ТОВ "Бурат-Агро"

3

Самовисування

Довганич Тетяна Миколаївна

01.08.1976

Позапартійні

завідуюча Федіївським ФП

4

Самовисування

Ігольник Катерина Іванівна

16.03.1993

Позапартійні

спеціаліст бухгалтерського обліку Федіївської сільської ради

5

Самовисування

Ігольник Людмила Володимирівна

20.02.1973

Позапартійні

безробітна

6

Самовисування

Лукашенко Яна Миколаївна

01.10.1983

Позапартійні

директор Федіївського будинку культури

7

Самовисування

Майданська Наталія Григорівна

08.09.1982

Позапартійні

безробітна

8

Самовисування

Надточій Людмила Володимирівна

25.04.1973

Позапартійні

безробітна

9

Самовисування

Остапчук Любов Тимофіївна

29.01.1964

Позапартійні

листоноша поштампу-ЦПЗ№1

10

Самовисування

Радченко Олена Олександрівна

13.03.1978

Позапартійні

інженер-землевпорядник Федіївської сільської ради

11

Самовисування

Федій Валентина Андріївна

23.12.1963

Позапартійні

вчитель початкових класів Федіївської ЗОШ

12

Самовисування

Федій Надія Віталіївна

01.10.1961

Позапартійні

секретар Федіївської сільської ради

Розпорядження "Про початок проведення у виконавчому апараті Федіївської сільської ради перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"".

Ігольник Катерина Іванівна - спеціаліст з бухгалтерського обліку Федіївської сільської ради 

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява на згоду проходження перевірки

Декларація за попередній рік

Федій Оксана Іванівна - спеціаліст-землевпорядник Федіївської сільської ради

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява на згоду проходження перевірки

Декларація за попередній рік

Детальний план території земельної ділянки с. Лучки

Рішення 34 сесії Федіївської сільської ради 7 скликання "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік" від 21.05.2019

Рішення 40 сесії Федіївської сільської ради 7 скликання "Про безхазяйне нерухоме майно" від 21.01.2020

Інформація щодо функціонування ДНЗ "Волошка"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Федіївської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

 

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки по вулиці Степова в межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення»

 З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555, Машівська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки по вулиці Степова в межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення».

Замовник проекту Федіївська сільська рада Решетилівського району Полтавської області (рішення Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області від 10.04.2020 року № 42/2 «Про розробку детального плану території земельної ділянки по вулиці Степова у межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівської району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення». Розробник проекту КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю»

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися та надати пропозиції в кабінеті сільського голови Федіївської сільської ради Решетилівської району Полтавської області за адресою : с. Федіївка, Решетилівської району, Полтавської області, щоденно (крім вихідних) в робочий час, а також та на офіційному сайті Федіївської сільської ради Решетилівської району Полтавської області http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з 10.07.2020 року. Строк завершення прийому  пропозицій – 10.08.2020 року. 

Відповідальна особа за забезпечення організації та розгляд пропозицій детального плану секретар сільської ради Федій Надія Віталіївна (адреса місця знаходження с. Федіївка, Решетилівської району, Полтавської області, засоби звязку – тел. 05363-9-71-42, офіційна електронна адреса та адреса електронної пошти http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

Прийняття пропозицій буде здійснюватися в термін з 10.07.2020  року по 10.08.2020 року

Громадські слухання відбудуться 11.08.2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою : с. Федіївка, Решетилівської району, Полтавської області, в приміщенні Федіївської сільської ради Решетилівської району Полтавської області (зал засідань) 

Матеріали для ознайомлення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування місцевого рівня «Детальний план території земельної ділянки по вул. Степова у межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення»
1.      Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території земельної ділянки по вул. Степова у межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення». У відповідності до ст.1.3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», детальний план території (ДПТ) - містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

2.        Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Федіївська сільська рада.
Юридична адреса: 38412, Полтавська обл., Решетилівський район, село Федіївка Замовник: Голобородьківська сільська рада.
3.        Розробник: КП «Планування і забудова Полтавського району та здійснення архбудконтролю»
4.      Передбачувала процедура громадського обговорення, в тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту «Детальний план території земельної ділянки по вул. Степова у межах села Федіївка Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області для розміщення нежитлових будівель сільськогосподарського призначення».  триватиме 30 днів. Початок процедури з 05.09.2020.Строк завершення громадських обговорень до 04.10.2020 включно.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 38412, Полтавська обл., Решетилівський р-н,  с. Федіївка; Контактна особа: секретар сільської ради Федій Надія Віталіївна, тел. 05363-9-71-42, офіційна електронна адреса та адреса електронної пошти http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

в) дату, час і час проведення запланованих громадських слухань( у разі проведення) 04.10.2020 о 13.00; 39508, Полтавська обл., Решетилівський р-н,  с. Федіївка; приміщення сільради.

г ) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  Полтавська обл., Решетилівський р-н,  с.Федіївка; http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

г) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції,   поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій  планування  38412, Полтавська обл., Решетилівський р-н,  с.Федіївка, тел. 05363-9-71-42, e-mail: http:// Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб - сайти Міністерства екології та природних ресурсів України

( menr.gov.ua), Полтавська обласна державна адміністрація (http://www.adm-pl.gov.ua/)

5.       Необхідність проведення транскордонних консультацій:

Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій  становить  30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває з 05.09.2020 по 04.10.2020 включно

 Звіт про стратегічну екологічну оцінку


Дополнительная информация