Як дізнатись більше про роботодавця: поради для шукача роботи

Як дізнатись більше про роботодавця: поради для шукача роботи

Пошук роботи - це процес взаємного вибору, а не дорога з одностороннім рухом. Тому природнім є намагання кандидата дізнатися якомога більше про роботодавця, перш ніж витрачати на нього свій час.

У свою чергу і роботодавець може попросити вас розповісти про компанію, в яку ви прийшли на співбесіду. Адже йому важливо знати, що ваш вибір усвідомлений, а не просто тому, що «дуже потрібні гроші».

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Калініченка А.Г.!

Сьогодні відзначає свій День народження депутат районної ради Анатолій Калініченко. Шановний Анатолію Григоровичу! Бажаємо, щоб Ваше життя було сповнене добром, любов`ю близьких і повагою друзів! Зичимо міцного здоров`я бадьорості і завзяття! Хай кожен день Вашого життя буде відзначений яскравими подіями та гарним настроєм, радісними зустрічами і плідною працею!

З Днем Гідності і Свободи!

День Гідності і Свободи - дата на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

 Шановні мешканці Решетилівщини!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України. Мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Решетилівська районна державна адміністрація.

Решетилівська районна рада.


Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Метельського Й.Й.!

Сьогодні відзначає свій День народження депутат районної ради Йосип Метельський. Шановний Йосипе Йосиповичу! Зичимо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день! Хай привітання друзів і колег додадуть життєвої наснаги до скарбнички Вашої душі. Сил і міцного здоров`я Вам на довгі та плідні роки, родинного тепла і щастя, миру, затишку і благополуччя! 

З Днем народження!


Вітаємо з Днем народження депутата районної ради Зимогляда Є.В.!

Сьогодні відзначає свій День народження депутат районної ради Євген Зимогляд. Шановний Євгене Вікторовичу, бажаємо Вам міцного здоров`я, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі та життєвої наснаги. Зичимо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами та плідними справами! Хай Вас підтримують та надихають близькі й рідні люди, розуміють та допомагають друзі і колеги, а доля хай збагачує Вас життєвою мудрістю!

Скликається 39 позачергова сесія районної ради

Заступник голови районної ради Віктор Бережний підписав розпорядження "Про скликання тридцять дев'ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання":

Відповідно до статті 43, частини четвертої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”, статті 15 Регламенту Решетилівської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати пленарне засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 13 листопада 2020 року о 10 годині в приміщенні районного будинку культури (місто Решетилівка, вул.Покровська, 9).

ІІ. На розгляд ради внести питання:

1. 

Про внесення змін до показників районного бюджету Решетилівського району на 2020 рік.

2. 

Про передачу закладів та майна із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади.

3. 

Про доручення голові районної ради на участь у загальних зборах ТОВ «ОТС «Світанок»».

4.

Різне.

ІІІ. Крім депутатів районної ради на сесію запросити: секретаря міської ради і сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб (за окремим списком), представників засобів масової інформації, осіб, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд ради.


Дополнительная информация