Увага конкурси!!!

Картинки по запросу конкурс моя громадаАсоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» оголошує обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей» та обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області «МОЯ ГРОМАДА - НА СВІТЛИНІ» з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Прийом робіт на конкурси відбувається до 20 листопада 2018 року (вул. Соборності, 45, м. Полтава, кім. 439).

Роботи будуть представлені під час проведення другого Міжрегіонального Форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології» 30 листопада 2018 року (м. Полтава, пров. Першотравневий, 5, фойє).

Положення про обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області "Самоврядування очима дітей"

Положення про обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області «МОЯ ГРОМАДА - НА СВІТЛИНІ!»

З Днем захисника України!

Шановні жителі Решетилівського Району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз'єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалися їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

Увага! Конкурс "Громада моєї мрії"

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Полтавська державна аграрна академія, Полтавська обласна асоціація місцевого самоврядування оголошують прийом матеріалів на перший конкурс творчих робіт школярів та юнацтва "ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ", запроваджений з метою активізації участі молоді у розвитку місцевих громад, сприяння формуванню громадянських компетентностей та розвитку громадської активності, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних якостей.

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої освіти (заклад освіти – ЗЗСО, ліцей, гімназія, НВК), професійно-технічної (заклад освіти – ПТУ, професійний ліцей) та передвищої освіти (заклад освіти – технікум, коледж). Конкурс передбачає можливість участі як окремих авторів, так і авторських колективів.

На конкурс подаються роботи , виконані у вигляді опису проекту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойми, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництво і реставрація публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій в житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.

Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А-4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). Робота подається в Полтавську державну аграрну академію (вул. Сковороди, 1/3), кімнати 487а, 489, 490 або Полтавську обласну асоціації органів місцевого самоврядування (м.Полтава, вул. Соборності, 45, к. 439) до 20 листопада 2018 року. До неї додаються: електронний варіант творчої роботи, довідка про навчання з навчального закладу, контактні телефони.
Конкурсні роботи також можуть надіслані на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Конкурс проводиться поетапно: І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 20 листопада 2018 року; ІІ етап – фінальний (м. Полтава) – 5 грудня 2018 року. До фінальної частини Конкурсу буде відібрано 10 учасників. Список учасників, запрошених до участі у ІІ етапі Конкурсу, оприлюднюється на сайті ПДАА не пізніше 30 листопада 2018 року (до початку ІІ етапу Конкурсу). На ІІ етапі Конкурсу фіналісти мають презентувати свою Конкурсну роботу (проект).

Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця), які отримають заохочувальні подарунки та дипломи. Усі учасники II етапу Конкурсу нагороджуються поїздкою до Верховної Ради України.

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у грудні на урочистостях до Дня місцевого самоврядування. 
Телефони для довідок: (099) 956-91-99; (050) 857-11-80, (0532) 56-00-56, (050)539-70-44

Решетилівським відділом Кобеляцької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який самовільно розорав земельну ділянку в природоохоронній зоні

Картинки по запросу розорано Ð»ÑƒÐºÐ¸У ході досудового розслідування кримінального провадження установлено, що на території Решетилівського району місцевим жителем Решетилівського району самовільно розорано та засіяно сільськогосподарськими культурами (соняшник) земельні ділянки в природоохоронній зоні на березі річки Говтва, за межами с. Кривки на території Новомихайлівської та Лиманської Другої сільських рад.

За належного процессуального керівництва прокурорів Решетилівського відділу 28.09.2017 обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою особи М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України, скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Завдані державі збитки відшкодовані обвинуваченим у повному обсязі під час досудового розслідування.

Дополнительная информация