Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з об’єднаннями громадян

  1. Калініченко А.Г.– висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  2. Ковальчук Л.М. – висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» - голова комісії;
  3. Коцар О.І. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  4. Кошовий П.М. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  5. Пасічниченко О.М. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  6. Перепелиця Р.М. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
  7. Срібний М.І. – висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  8. Ткаченко О.С. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району

  1. Вовк В.О. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  2. Деркач В.Г. – висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  3. Кацітадзе О.О. – висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто»;
  4. Метельський Й.Й. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  5. Мушта А.І. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  6. Пономаренко Г.І. - висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  7. Черкун І.П. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  8. Шулик П.П. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження».

 Постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг

  1. Гальченко І.В. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  2. Зимогляд Є.В. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  3. Козлова В.В. – висунута Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  4. Курінний А.В. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  5. Лисяк О.І. – висунута Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  6. Пилипенко Л.В. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  7.  Шульженко Ю.В. – висунута Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  8. Ярема В.М. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку

  1.  Бредун В.Г. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Аграрної партії України;
  2. Бутенко А.І. - висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто»;
  3. Василенко С.В. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  4. Горобець С.Г. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  5. Колесніченко А.В. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто»;
  6. Одноочко Володимир Анатолійович – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Аграрної партії України;
  7. Піщанський А.В. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  8. Пустовар М.В. – висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Дополнительная информация