Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, забезпечення законності і правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з об’єднаннями громадян

  1. Ковальчук Л.М. – висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» - голова комісії;
  2. Пасічниченко О.М. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  3. Коцар О.І. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  4. Кошовий П.М. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  5. Перепелиця Р.М. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району

  1. Вовк В.О. – висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  2. Деркач В.Г. - висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  3. Кацітадзе О.О. – висунута Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто» - голова комісії;
  4. Метельський Й.Й. - висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  5. Пономаренко Г.І. - висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  6. Черкун І.П. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  7. Шулик П.П. - висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження».

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг

  1. Гальченко І.В. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  2. Зимогляд Є.В. - висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  3. Козлова В.В. – висунута Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  4. Курінний А.В. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
  5. Лисяк О.І. – висунута Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  6. Пилипенко Л.В. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;
  7. Шульженко Ю.В. – висунута Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - голова комісії.

 

Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку

  1. Бредун В.Г. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Аграрної партії України;
  2. Піщанський А.В. - висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  3. Калініченко А.Г. - висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;
  4. Колесніченко А.В. - висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто»;
  5. Мушта А.І. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  6. Срібний М.І. – висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  7. Ярема В.М. - висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - голова комісії.

 

Постійна комісія з питань сільського господарства, підприємництва, земельних відносин та екології

  1. Бутенко А.І. - висунутий Решетилівською районною організацією Політичної партії «Рідне місто»;
  2. Василенко С.В. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - голова комісії;
  3. Горобець С.Г. – висунутий Решетилівською районною організацією партії «Відродження»;
  4. Одноочко В.А. – висунутий Решетилівською районною партійною організацією Аграрної партії України;
  5. Пустовар М.В. – висунутий Решетилівською районною організацією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
  6. Ткаченко О.С. – висунутий Решетилівською районною в Полтавській області організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».


Дополнительная информация