До уваги місцевих рад та мешканців області!

До уваги  мешканців району! Є можливість проявити себе!  Від ВАС – ідеї! Від Ваших органів місцевого самоврядування – фінансування та реалізація! 

Полтавська обласна рада розпочинає реалізацію програми «Бюджет участі Полтавської області». На суму до 100 тисяч гривень втілюйте ВАШІ мрії і побажання для розвитку, краси та комфорту саме ВАШОЇ громади!

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 02.06.2017 № 98 «Про затвердження Положення про бюджет участі Полтавської області» було затверджено Положення про бюджет участі Полтавської області.

Бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації.

Теми проектів: енергозбереження, безпека та громадський порядок, навколишнє середовище, комунальне господарство, культура та освіта, спорт і туризм.

Необхідні кроки для подачі проекту:

1)      мешканець Решетилівського району розробляє проект вартістю до 100тисяч гривень;

2)      збирає 30 підписів на підтримку проекту;

3)      подає проект в електронному вигляді на сайті Полтавської обласної ради;

4)      проводить промоційно-інформаційну кампанію щодо просуванню проекту серед громади.

Переможець визначатиметься шляхом голосування в он-лайн режимі, або на паперовому бланку у відповідних пунктах (районна, селищна, сільські ради) з 14 по 30 вересня 2017 року.             

З необхідними матеріалами можна ознайомитись та завантажити в рубриці «Бюджет участі» на сайті обласної ради. Термін прийому проектів: з 20 липня по 20 серпня.

Найактивніші ініціатори проектів будуть відзначені!

За детальною інформацією звертайтесь до локальної групи з питань бюджету участі, тел. 2-35-75

Дополнительная информация