Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Решетилівська районна рада повідомляє про проведення громадського обговорення щодо встановлення меморіальної дошки випускнику Нетесі Роману Валентиновичу, який загинув під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО, на приміщенні Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради. Пропозицію про встановлення внесено адміністрацією Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Пропозиції (зауваження) з цього  питання надсилати протягом 2 місяців від дня оприлюднення повідомлення

поштою за адресою 38400, Полтавська область, місто Решетилівка, вулиця Покровська, 17, відділ організаційно-правового забезпечення виконавчого апарату Решетилівської районної ради

на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

за телефоном 2-35-75.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на сайті Решетилівської районної ради у розділі «Громадське обговорення» не пізніше 30.05.2018 року.

Дополнительная информация