Відбулося пленарне засідання 38 сесії районної ради

8 жовтня 2020 року під головуванням Сергія Колотія відбулося пленарне засідання 38 сесії районної ради. Депутати ухвалили рішення з 26 питань порядку денного.

Прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік, яким розподілено субвенції з міського та сільських бюджетів. Кошти від перевиконання дохідної частини районного бюджету спрямовано на заробітну плату закладам освіти, територіального центру соціального обслуговування та місцевій пожежній охороні. Також додатково профінансовано монтаж централізованої системи подачі кисню в реанімацію та інфекційне відділення КНП «Решетилівська ЦРЛ».

Депутати взяли до відома інформації щодо ходу виконання районних програм. Призначено директора КНП "Центр ПМСД Решетилівської районної ради".

Також розпочато процес передачі підприємств та установ, що перебувають в спільній власності територіальних громад району в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади. Так, прийнято рішення щодо передачі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області», КНП «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області», комунального підприємства «Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району», комунального підприємства «Ефект», Решетилівського районного комунального земельно-кадастрового підприємства «Землемір», комунальної установи «Решетилівська районна місцева пожежна охорона», комунальної установи «Решетилівський трудовий архів», будівлі, що перебуває на балансі відділу фінансів райдержадміністрації, а також спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Колос».

 


Дополнительная информация