Про скликання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Відповідно до статті 43, частини четвертої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”, статті 15 Регламенту Решетилівської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання 11 червня 2020 року о 10 годині в приміщенні районного будинку культури (місто Решетилівка, вул.Покровська, 9).

ІІ. На розгляд ради внести питання:

 1.

Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 16.12.2015 року № 18-1-VІІ „Про утворення президії районної ради” (перша сесія), зі змінами.

2. 

Про передачу шкільного автобуса, що перебуває на балансі сектору освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації, із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади Полтавської області.

3. 

Про звернення депутатів Решетилівської районної ради до Верховної Ради України щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

4. 

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

5. 

Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 2019 рік.

6. 

Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області про стан законності, заходи  щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Решетилівського району в 2019 році.

7. 

Інформація начальника Решетилівського відділення поліції Глобинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку. 

 8.

Про хід виконання  районної Комплексної програми боротьби зі злочинністю на 2016-2020 роки.

9. 

Про хід виконання районної Програми зайнятості населення на 2018‑2020 роки.

10. 

Про затвердження Комплексної програми щодо збереженості документів Національного архівного фонду та створення умов для надання адміністративних послуг населенню у Решетилівському районі на 2020-2022 роки.

11. 

Про роботу комунального земельно-кадастрового підприємства „Землемір“.

12. 

Про роботу комунального підприємства „Бюро містобудування та технічної інвентаризації Решетилівського району“.

13. 

Про роботу Решетилівського районного комунального підприємства „Ефект“.

14. 

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, засновником якого є Решетилівська районна рада.

15. 

Про передачу приміщень та майна із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади Полтавської області.

16. 

Про передачу приміщення фельдшерського пункту та майна, що перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“, із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Шилівської територіальної громади Полтавської області.

17. 

Про передачу майна, що перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“, із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Лиманської Другої територіальної громади Полтавської області.

 18.

Про внесення змін до  розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються районною радою за запитом на інформацію.

19. 

Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2020 року.

20. 

Про внесення  змін до рішення районної ради сьомого скликання від 24.05.2018 року №445-21-VII “Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області““ (21 сесія).

21. 

Про затвердження ліквідаційного балансу Районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Решетилівської районної ради Полтавської області.

22. 

Різне.

ІІІ. Крім депутатів районної ради на сесію запросити: секретаря міської ради і сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб (за окремим списком), представників засобів масової інформації, осіб, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд ради.

Дополнительная информация