Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

12 березня під головуванням Сергія Колотія відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Присутні розглянули ряд актуальних питань. 

Про підведення підсумків призовної кампанії «Осінь-2019» та реалізацію виконання Указу Президента України щодо призову на строкову військову службу «Весна-2020» інформував заступник військового комісара Решетилівського районного військового комісаріату Юрій Наливайко.

Про організацію та ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування інформував заступник військового комісара Решетилівського районного військового комісаріату Вадим Степанович.

Присутні також обговорили механізм відшкодування компенсаційних виплат за здійснення пільгового перевезення окремих категорій громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування з використанням талонної системи обліку перевезених пільгових категорій населення Решетилівського району (окрім населених пунктів, які увійшли до складу об’єднаних територіальних громад). В.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Мотузка інформувала, що кожному пільговику передбачено 8 поїздок на відповідних маршрутах на місяць. Виготовлення та видача талонів покладені на сільські ради.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Гмиря інформувала про соціальний захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Алла Бредун, начальник архівного відділу райдержадміністрації, інформувала про стан науково-технічного опрацювання документів у сільських радах.

Також присутні обговорили ситуацію з поширенням коронавірусу. Виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Антон Колесніченко інформував про прийняття 11 березня Кабінетом Міністрів України постанови "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19". Таким чином, на її виконання заборонено відвідування навчальних закладів її здобувачами, проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів. 

 

 

Дополнительная информация