Андрію Андрійовичу Гудзенку присвоєнно звання "Почесний громадянин Решетилівського району"

Сьогодні, 28 грудня, в залі засідань районної ради в присутності громадськості відбулась урочиста церемонія вручення посвідчення, пам'ятної стрічки та відповідного нагрудного знака Почесного громадянина Решетилівського району Андрію Андрійовичу Гудзенку.  

Голова районної ради Сергій Васильович Колотій висловив вдячність за багаторічну працю на благо району. У 80-90-х роках Андрій Андрійович Гудзенко був сподвижником легендарної соціальної перебудови Решетилівщини, що була свого часу ініційована та втілена Іваном Григоровичем Боровенським, який першим був удостоєний цієї найвищої районної нагороди. 

Його трудовий шлях відзначено державними нагородами:

– медаллю «За трудову доблесть» – 1986 рік;

– орденом «За заслуги» ІІІ ступеня – 2004 рік;

– орденом Данила Галицького (кавалер першого ордену у Полтавській області) – 2009 рік;

– орденом громадської організації «Союз-Чорнобиль» – «За Гуманність і милосердя» – 2009 рік;

– у 2019 році до 70-річчя з Дня народження – отримав почесне звання «Заслужений працівник профспілок України»; його ім’я занесено до Книги Пошани Полтавської обласної організації ветеранів.

В даний час Андрій Андрійович Гудзенко працює на посаді голови Полтавської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери України.

Рішення районної ради про присвоєння цього почесного звання було прийнято депутатами 10 грудня цього року на пленарному засіданні 33 сесії районної ради 7 скликання.

Дополнительная информация