Визначені переможці Бюджету участі Полтавської області 2019 року

Картинки по запросу "бюджет участі полтавська область""21 жовтня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, в 2019 році жителі області подали 205 проектів, з яких 200 відповідали вимогам та були допущені до голосування. За ці проекти під час онлайн- та офлайн-голосування, було віддано майже 330 тис голосів. За результатами голосування, перемогу здобув 71 проект із 17 районів області. 

Таким чином, у 2020 році за співфінансування з обласного бюджету реалізуватимуться наступні проекти:

1. "Спорт у кожному серці. Від малого до великого" щодо встановлення спортивного, антивандального майданчика для дітей та молоді в селі Сухорабівка Решетилівського району

2. Створення зони відпочинку на березі річки Говтва в селі Шкурупії Решетилівського району щодо облаштування прибережної зони річки Говтва в районі села Шкурупії Решетилівського району.

3. Створення спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селі Білоконі, Решетилівського району, Полтавської області

4. „Безпечне село” (встановлення вуличного відеоспостереження в селі Пасічники, Решетилівського району, Полтавської області)”

5. Реконструкція водопроводу в селі Лютівка Решетилівського району

Дополнительная информация