Відбулося пленарне засідання 31 сесії районної ради

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Сьогодні під головуванням Сергія Колотія відбулося пленарне засідання 31 сесії районної ради сьомого скликання. На початку роботи ради до присутніх звернувся голова обласної ради Олександр Біленький, який зазначив, що ситуація в районі доволі напружена. Район протягом тривалого періоду є дотаційним, таким чином потрібно вживати заходів для нормального функціонування галузей, закликав усіх гуртуватися у вирішенні спільних проблем.

Потому голова районної виборчої комісії Людмила Шкурупій інформувала про визнання обраним та реєстацію депутата районної ради Анатолія Коваленка. Депутати визнали його повноваження та ввели до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району. Головою постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку обрано депутата Анатолія Піщанського, його введено до складу Президії.

 

Протягом кількох годин тривали дискусії щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік. Цього року, як і в попередні, значним є незабезпечення у галузі освіти. В минулі роки нестачу коштів перекривали за рахунок додаткової дотації з державного бюджету, проте цього річ вона поки не надійшла. Слід зазначити, що в подібній фінансовій ситуації перебувають і інші райони області.

Депутати прийняли рішення про хід виконання районних програм „Власний дім“ щодо кредитування сільських індивідуальних забудовників, реформування та розвитку житлово-комунального господарства, збереження архівних документів КУ „Решетилівський трудовий архів”, фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“, подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування. Разом з тим, схвалено передачу нежитлової будівлі (дискоклуба) та флагштока, що перебувають на балансі відділу культури та туризму Решетилівської районної державної адміністрації, із спільної власності територіальних громад Решетилівського району в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади.

Також прийнято рішення про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області“ на списання та продаж майна спільної власності територіальних громад району.

За інформацією начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Володимира Зінченка розглянуто блок освітянських питань. Рада призупинила діяльність Михнівської ЗОШ І ступеня Решетилівської районної ради Полтавської області у зв’язку з відсутністю учнівського контингенту. Прийнято рішення про підготовку навчальних закладів району до опалювального сезону, а також підтримано депутатські запити Ольги Лисяк та Олега Коцара.

Також підтримано звернення депутатів Решетилівської районної ради до Міністерства інфраструктури України та Полтавської обласної державної адміністрації щодо ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Вичерпавши всі питання порядку денного сесію закрили.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация