День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату встановлено відповідно до Указу Президента України №621/2019, аби гідно вшанувати пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, що загинули захищаючи рідну землю, увічнити їх героїзм, зміцнити патріотичний дух у суспільстві.

З тяжким серцем згадуються ті дні, коли до нас, як грім з неба, прийшло усвідомлення: боротьба за свободу, гідність, відданість ідеалам іноді вимагає страшної плати – людського життя.

Час допомагає загоїти рани, вгамувати емоції та біль втрати, однак забути всі події неможливо. Герої не вмирають!

Вони навчили нас самовідданості, мужності та віри. Нехай їх подвиги завжди будуть для нас прикладом незламності людського духу і подарують натхнення щодня рухатись далі вперед. Щоб крок за кроком робити життя у нашій країні кращим, ніж було раніше. Заради них. Заради нас. Заради майбутнього.

Дополнительная информация