Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Сьогодні, 21 березня, під головуванням Сергій Колотій відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Присутні розглянули ряд важливих питань. 
Працівники військового комісаріату довели до відома посадових осіб місцевого самоврядування інформацію про ведення мобілізаційної роботи в територіальних громадах, а також про весняний призов на строкову службу.
Перед очільниками громад прозвітував про роботу Решетилівського відділення поліції його начальник В'ячеслав Перепелиця. 
Також учасники зібрання обговорили план заходів щодо організації обласного свята народної творчості "Решетилівська весна". Цьогоріч воно триватиме з 17 по 19 травня.
Начальник Решетилівської державної податкової інспекції Полтавського управління ГУ ДФС у Полтавській області Віталій Найдьон звернув увагу присутніх на декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році. Він зауважив, що від свідомості населення в цьому питанні залежить наповнюваність бюджетів усіх рівнів. 
Про пенсійне забезпечення громадян району, а також реорганізацію в структурі управління Пенсійного фонду інформувала заступник начальника Решетилівського об’єднаного управління Персійного фонду України Галина Голуб.
Насамкінець начальник відділу організаційно-правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Оксана Хиль розповіла присутнім про оголошення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, затвердження нової редакції Положення та Методичних рекомендацій про конкурс. Зауважила, що шляхом підготовки проектів можливо залучити додаткові кошти для розвитку громад.

 

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация