Поліція інформує

Картинки по запросу поліція інформуєНа період новорічно-різдвяних свят Решетилівське відділення поліції Глобинського відділу поліції ГУНП в Полтавській області буде переведено на посилений варіант несення служби, аби забезпечити правопорядок і захистити громадян від злочинних посягань.

З метою забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових новорічних і різдвяних заходів на вулицях, у місцях масових гулянь слідкуватимуть щодоби в середньому по 12 працівників поліції, забезпечено постійну готовність до роботи посиленої слідчо-оперативної групи, додаткової слідчо-оперативної групи, груп швидкого реагування та членів громадських формувань.

Поліцейські наряди й групи швидкого реагування будуть наближені до місць масового скупчення громадян, вокзалів та інших стратегічних об’єктів.

З нагоди святкування нового року в районі наразі заплановані масові заходи (новорічні вечори, ярмарки, святкування біля ялинок тощо), жоден із них не обійдеться без присутності правоохоронців у взаємодії з колегами з СБУ, ДСНС, тощо.

Звертаємось до краян і численних гостей Решетилівського району з проханням максимально толерантно поводитися в місцях масових гулянь, в розважальних закладах, на вулиці. Не зловживайте алкогольними напоями, утримайтесь від керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння. Враховуйте складні погодні умови, пересуваючись на вулиці, аби уникнути травмування.

Дополнительная информация