У новий рік з бюджетом

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Районний бюджет – найважливіший фінансовий документ району, який є сукупністю кошторисів усіх органів і установ, програм та інших передбачуваних витрат. Сьогодні, 21 грудня депутати районної ради зібралися, щоб узгодити питання соціально-економічного розвитку та районного бюджету на 2019 рік.
Із самого ранку під головуванням Олени Кацітадзе, голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району, відбулося спільне засідання постійних комісій ради. Депутати заслухали майстра Решетилівської філії Глобинського РГП ПАТ «Полтавагаз» Ігора Танька щодо порядку обслуговування газових мереж району, а також заступника начальника Решетилівського відділення поліції Євгенія Сліпченка, який інформував присутніх про стан злочинності на території району та заходи щодо її запобігання. Потім депутати узгодили проекти рішень другого пленарного засідання двадцять шостої сесії районної ради. Вони заслухали начальника відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Олександра Хлистуна, який інформував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Решетилівського району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік. У обговоренні торкнулися тем добровільного об’єднання громад, наближення послуг до громадян, а також співпраці з Решетилівською міською радою та Мачухівською сільською радою, які тісно взаємодіють з установами району по наданню послуг громадянам. Також заслухали Наталію Яресько, в.о. начальника фінансового управління, яка ознайомила присутніх з проектом районного бюджету на 2019 рік. Вона інформувала, що доходи районного бюджету зменшені у порівнянні з уточненим планом на 2018 рік, проте це не завадило забезпечити у повному обсязі основні видатки районних закладів, окрім шкіл. Таким чином, буде забезпечено стабільну роботу установ та організацій району на наступний рік. Також додатково розглянули питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих в адміністративних межах Федіївської та Новомихайлівської сільських рад, та про списання заборгованості АКАБ «Україна» за коштами спецфонду Решетилівської районної ради.
Після невеличкої перерви голова районної ради Сергій Колотій розпочав друге пленарне засідання двадцять шостої сесії. Депутати більшістю голосів підтримали усі питання порядку денного. Насамкінець Сергій Колотій інформував депутатів про Диплом І ступеня та нагороду «Кристал» конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», яку отримав проект районної ради щодо забезпечення інтернетом громад, а також подякував усім за плідну роботу та привітав з прийдешніми святами.

 

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация