До уваги!

15 грудня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації відбудеться підсумковий, звітній за 2018 рік, VІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості  «Перлина Fest».

Фестиваль має девіз «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю є те, що звичаї своєї місцевості демонструють молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією.

Запроваджено окрема номінацію Конкурсу «Перлина громади» за особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

Участь у Конкурсі – можливість продемонструвати свою майстерність та обмінятися досвідом. Тож, долучайтеся до участі в Конкурсі та поширюйте інформацію щодо його проведення!

 

Контакти оргкомітету:

044-586-40-11, 067-520-11-35

http://www.perlvnv.com.ua

Дополнительная информация