Скликається 26 сесія районної ради

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Голова районної ради Сергій Колотій підписав розпорядження "Про скликання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання":
І. Скликати пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання 13 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні Решетилівської міської ради (місто Решетилівка, вул.Покровська, 14).
ІІ. На розгляд ради внести питання:

1. Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Решетилівського району в 2018 році.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
3. Звіт голови районної ради про свою діяльність.
4. Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 16.12.2015 року №18-1-VІІ „Про утворення президії районної ради” (перша сесія), зі змінами. 
5. Про внесення змін до Положення про Решетилівський трудовий архів, затвердженого рішенням районної ради четвертого скликання від 30.10.2003 року „Про створення місцевої установи спільної власності селища і сіл району „Решетилівський трудовий архів” (8 сесія), зі змінами.
6. Про виконання районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування на 2015-2018 роки та затвердження відповідної Програми на 2019-2021 роки.
7. Про виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Решетилівського району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік.
8. Про встановлення вартості та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2019 рік.
9. Про хід виконання районної Програми допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2015-2020 роки.
10. Про приймання Калениківського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» на районний рівень управління і фінансування.
11. Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації на списання та продаж майна спільної власності територіальних громад району.
12. Про надання пільги на 2019 рік щодо використання плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району.
13.Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
14.Про результати розгляду депутатського запиту Кацітадзе О.О. щодо доставки пенсій працівниками ПАТ «Укрпошта» з 01.01.2019 року.
15.Про депутатський запит Кошового П.М. про причини та наслідки невиконання головою районної ради Колотієм С.В. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
16.Про оплату праці голови районної ради на 2019 рік. 
17.Про оплату праці заступника голови районної ради на 2019 рік. 
18.Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі охорони здоров’я Решетилівського району на 2016-2020 роки.
19.Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області“.
20.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Решетилівського району на 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Решетилівського району на 2019 рік.
21.Про районний бюджет на 2019 рік.
22.Різне.

ІІІ. Крім депутатів районної ради на сесію запросити: секретаря міської ради і сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб (за окремим списком), представників засобів масової інформації, громадськість району, осіб, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд ради.

 

Дополнительная информация