Відбулося засідання Координаційної ради

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Сьогодні, 26 листопада, у залі засідань районної ради під головуванням Сергія Колотія відбулося засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування. Начальник Решетилівської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Момот В.В. інформував, що 11 червня 2017 року набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електроенергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії з урахуванням інтересів споживачів. Таким чином ПАТ «Полтаваобленерго» буде здійснювати постачання електричної енергії її споживачам до кінця 2018 року, а з 01.01.2019 року такі функції будуть виконувати ліцензовані підприємства-постачальники електричних послуг, зокрема ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ».Наголосив про необхідність для бюджетних установ розрахуватися до кінця 2018 року з ПАТ «Полтаваобленерго» за надані послуги та завчасно подбати про укладення договору із постачальником електроенергії.

На виконання рішення Координаційної ради від 16.11.2018 щодо вивчення питання про надання жителям району стоматологічних послуг комунальним підприємством «Полтавський міжрайонний центр стоматології» в рамках договору міжмуніципального співробітництва на засідання прибули Радченко Р.В.– заступник головного лікаря Полтавської центральної районної клінічної лікарні, Скрипніков П.М. – головний лікар КУ «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» та Черніков М.В. – лікар стоматолог-хірург Полтавської центральної районної клінічної лікарні. Вони розповіли про організацію роботи спільного комунального підприємства, обговорили з сільськими головами фінансові та організаційні моменти діяльності створюваного центру стоматології, визначили подальші кроки у цьому напрямку.

Чимало питань накопичилось у сільських голів до начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Пономаренка Г.І. щодо призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018-2019 років соціально вразливим категоріям громадян (пенсіонерам, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, тяжкохворим). Пономаренко Г.І. зазначив, що у своїй роботі посадовці керуються нормами законодавства. Ситуації, які потребують детального вивчення і прийняття рішення, розглядаються районною комісією. Також сільські ради мають можливість приймати власні програми щодо субсидіювання малозабезпечених мешканців громад.

 

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация