Прокуратура інформує

За процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури до 4 років реального позбавлення волі засуджено раніше судимого чоловіка, який за місцем свого проживання вирощував рослини коноплі, виготовляв та зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, а також надавав приміщення для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів та психотропних речовин іншим особам.

 Під час досудового розслідування кримінального провадження установлено, що 20-тирічний мешканець Решетилівського району за місцем свого проживання незаконно сіяв та вирощував рослини коноплі, незаконно виготовляв та зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс для власних потреб, а також надавав приміщення іншим місцевим жителям для виготовлення та вживання особливо небезпечних наркотичних засобів - концентрату з макової соломи, опію ацетильованого та психотропної речовини – метамфетаміну.

Прокурором затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт із угодою про визнання винуватості стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 310 КК України (незаконний посів та вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин), ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 310 КК України),ч. 1 ст. 317 КК України (надання приміщення для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів та психотропних речовин).

За принципової позиції прокуратури угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим затверджено судом, обвинуваченого визнано винним у вчиненні вказаних злочинів та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.  Вирок набрав законної сили.

 

Начальник Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури радник юстиції         В. Каралаш


Дополнительная информация