Обговорено проекти рішень 25 позачергової сесії

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.13 листопада 2018 року, під головуванням Юлії Шульженко, голови постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг. Депутати розглянули проекти рішень, які вносяться на розгляд позачергової сесії ради. 
За інформацією голови районної ради Сергія Колотія обговорили питання щодо переформатування постійних комісій районної ради. Таким чином, пропонується з п’яти постійних комісій утворити чотири, а також внести зміни до їх складів.
Наталія Яресько, в.о. начальника фінансового управління інформувала про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. Левова частка коштів від перевиконання спрямовується на освіту, частину направлять на медицину та соціальний захист. Також обсяг районного бюджету збільшується за рахунок субвенцій з міського та сільських бюджетів.
Депутати розглянули проекти рішень щодо затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області“, а також затвердження передавального акту основних засобів та матеріальних цінностей Решетилівської центральної районної лікарні Полтавської області до правонаступника – Комунального некомерційного підприємства «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області». Цими рішеннями починається реорганізація охорони здоров’я вторинного рівня у Решетилівському районі. Центральна районна лікарня стає на шлях, який пройшов Центр ПМСД та вже з квітня матиме можливість підписати договір з Національною службою здоров’я України в рамках програми медичних гарантій.
Також депутати розглянули питання про звернення щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та депутатський запит Петра Кошового. Обговорили доцільність заслуховування звіту голови районної ради на позачерговій сесії.
Відповідні рішення рада має прийняти вже за декілька годин.

 

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация