Відбулося пленарне засідання двадцять п'ятої позачергової сесії районної ради

Сьогодні, 14 листопада під головуванням Сергія Колотія відбулось пленарне засідання 25 позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Перед початком засідання до депутатського корпусу звернувся Олександр Корж, голова профкому Решетилівського «Райагробуду», який повідомив, що 13 листопада цього року без проведення загальних зборів працівників колективу, що є порушенням Статуту, було змінено форму власності підприємства та попросив депутатів сприяти проведенню незалежного аудиту.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Спочатку вони погодили проекти рішень щодо змін у складі постійних комісій. До цього часу в районній раді працювали п’ять постійних комісій, відтепер їх кількість зменшилась до чотирьох. Повноваження комісії з питань сільського господарства, підприємництва, земельних відносин та екології і комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку переходять до новоствореної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку під головуванням Сергія Василенка. Потреба в таких змінах виникла у зв’язку з недостатньою активністю депутатів зазначених комісій. Також зазнали змін у своєму складі інші комісії. Тепер в районній раді функціонуватимуть чотири комісії з однаковим кількісним складом. Є сподівання, що такі зміни призведуть до ефективнішої роботи депутатського корпусу.

Проект рішення про  внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, щодо якого інформувала в.о.начальника фінуправління райдержадміністрації Наталія Яресько, був ретельно розглянутий в переддень на спільному засіданні постійних комісій і прийнятий депутатською більшістю.

Заступник голови районної ради Віктор Бережний запропонував до розгляду альтернативний проект з питання про звернення депутатів Решетилівської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, що викликав гарячі дискусії, і був підтриманий.

Депутати затвердили Статут Комунального некомерційного підприємства «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області» та  передавальний акт основних засобів та матеріальних цінностей.

Депутатський запит Петра Кошового не був підтриманий радою.

Під час розгляду питання «Різне» депутат Іван Гальченко акцентував увагу присутніх на формуванні проекту районного бюджету на 2019 рік із врахуванням пропозицій депутатів та змін, зумовлених реформами.

 

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.

Дополнительная информация