Святкували Колотії та Шилівка

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.В суботу, 22 вересня, дні сіл відзначили Колотії та Шилівка. Із самого ранку відбувалися спортивні змагання, вже по обіді аби посвяткували до Колотіївського сільського клубу зібралося чимало людей. Привітали громаду в цей день голова районної ради Сергій Колотій та секретар міської ради Оксана Дядюнова. Зичили жителям усіляких гараздів, селу розвитку та процвітання. Свої номери художньої самодіяльності присутнім подарували місцеві колективи «Добродії» та «Молодички», солісти сільського клубу, учні Колотіївської загальноосвітньої школи I-II ступенів. Аби привітати громаду своїми піснями прибула також солістка Катерина Низова. Ведучі Валерій Яременко та Марія Гайдук упродовж усього свята розповідали про життя громади, з душевною теплотою згадали про всі події, які за рік тут відбулися. Свято продовжилося розіграшем лотереї. Малеча мала можливість порозважатися на батутах. Всім пропонували скуштувати юшку та кашу. Завершилося свято дискотекою.
У Шилівці також святкували упродовж цілого дня. На сцені виступили місцеві артисти. Здоровили громаду зі святом сільський голова Раїса Кальницька, голова районної ради Сергій Колотій, начальник відділу культури та туризму РДА Світлана Гудзь та народний депутат України Олег Кулініч. Подарунком від Олега Івановича жителям та гостям свята став виступ гурту «Червоні маки».
Естафету святкування сьогодні приймає Решетилівка. Із самого ранку керівництво району та міста, громадськість зібралися біля Меморіалу Слави, щоб покласти квіти та віддати данину шани та пам’яті загиблим під час його визволення. Святкові заходи продовжуються на спортивних майданчиках та в Центрі культури і дозвілля «Оберіг».

Дополнительная информация