Виїзний прийом громадян у громадах

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Вчора, 20 вересня, голова районної ради Сергій Колотій та помічник-консультант народного депутата України Олега Кулініча із земельних питань Галина Мусієць провели виїзний прийом громадян у Кукобівській, Покровській, Федіївській, Новомихайлівській та Піщанській сільських радах. У Кукобівській громаді сільським головою Анатолієм Якубою було піднято питання про обмеження руху важковагового транспорту центральною вулицею села. У Покровському до голови районної ради звернулися мешканці пільгових категорій громадян щодо літнього відпочинку дітей та забезпечення дровами.
Досить активно до прийому громадян долучилися мешканці Федіївки. Понад двадцять чоловік акцентували увагу на земельних питаннях. Люди не задоволені орендарями, процедурою підписання додаткових угод до договорів оренди землі. Ця ж проблема турбує і жителів Новомихайлівської та Піщанської громад.
Ситуація, яка склалася із значною частиною людей, які зверталися, трапилася через необізнаність, тому Галина Мусієць у кожній громаді роз'яснювала порядок розірвання договорів оренди та інші особливості відносин орендарів та орендодавців.
Людей дуже турбує стан доріг у районі. Сергій Колотій інформував про ремонтні роботи, які проводяться цього року. 
На прийомі обговорено також ряд інших питань.
Найближчим часом виїзні прийоми продовжаться по інших територіальних громадах району.

Дополнительная информация