Відбулося засідання Координаційної ради при голові районної ради

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Сьогодні, 19 вересня, під головуванням Сергія Колотія відбулося засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування. Участь у його роботі взяли заступники голови районної державної адміністрації Іван Черкун та Антон Колесниченко. 
Присутні обговорили питання щодо земельного податку на землі лісогосподарського призначення на 2019 рік. За інформацією заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Решетилівського районного військового комісаріату Юрія Наливайка обговорили Указ Президента України від 10 вересня 2018 року №274/2018 щодо призову.
Про повноваження виконавчого комітету міської та сільської рад як органу опіки та піклування інформувала Юлія Гмиря, начальник служби у справах дітей райдержадмінстрації.Начальник Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валерій Половка інформував про співпрацю Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування в районі.
Про інвестиційно перспективні виробничі приміщення спільної власності територіальних громад та земельні ділянки та про надання планів регуляторних актів на 2019 рік інформувала в.о. начальника відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадмінстрації Тетяна Різник.
Про розробку та реалізацію стратегічних планів розвитку та інших проектів інформував директор «Агенції регіонального розвитку Полтавської області» Ігор Колодій з експертами Агенції.
Про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад та обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» інформувала Оксана Хиль, начальник відділу організаційно-правового забезпечення виконавчого апарату районної ради.

Дополнительная информация