Святкували у громадах

Світлина від Решетилівська районна рада Полтавської області.Підходять до завершення дні сіл району. Цієї суботи аби відзначити свої свята зібралися громади Лиману Другого та Шевченкового.
Привітала односельців Лиманський Другий сільський голова Олена Глазкова, а також голова районної ради Сергій Колотій. Зичили громаді процвітання та всіляких гараздів. Свої позитивні емоції та чудові номери художньої самодіяльності подарували творчі колективи Колотіївського сільського клубу. 
Шевченківська громада також активно включився у святкування. Вже пообіді, аби відпочити, у сільському будинку культури зібрався повен зал люду. З вітальним словом до односельців звернулася Шевченківський сільський голова Ніна Підгора. Багато приємних слів для громади прозвучало від численних гостей свята. Цілу когорту односельців відзначили подарунками, свої пісні та танці присутнім подарували місцеві аматори. Родзинкою свята став виступ заслуженої артистки України Олени Білоконь. Кожен номер співачки сприймався шквалом оплесків. Після концерту кожен міг посмакувати юшкою та кашою. Завершилося дійство дискотекою та святковим феєрверком.
Звичайно ж організація заходів не обійшлася без матеріальної підтримки. Громади вдячні за допомогу народному депутату України Олегу Кулінічу, СТОВ Говтва та СТОВ Обрій.

Дополнительная информация