Знайшовши компроміс та прийнявши рішення з усіх питань порядку денного депутати Решетилівської районної ради закрили шістнадцяту сесію

25 жовтня під головуванням Сергія Колотія відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Участь у її роботі взяв голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова райдержадміністрації Роман Перепелиця, заступник голови районної ради Віктор Бережний, керівники районних служб, численна громадськість та представники ЗМІ. До порядку денного засідання було внесено понад 30 питань.

Під час формування порядку денного депутат Петро Кошовий вніс пропозицію розглянути питання щодо встановлення меморіальних дошок загиблим учасникам АТО. Проте, оскільки в районній раді затверджено Положення про порядок встановлення пам'ятних знаків і меморіальних дощок на об'єктах спільної власності територіальних громад Решетилівського району та присвоєння імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій юридичним особам, майно яких перебуває у спільній власності територіальних громад Решетилівського району, та об'єктам спільної власності територіальних громад Решетилівського району, яким передбачено обов'язкове проведення певної процедури з цього питання, а саме організація громадського обговорення відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №989, надання погодження від родини, балансоутримувачів приміщення та інші, переважна більшість депутатів утрималася від внесення цього питання до порядку денного.

Засідання розпочалося із звернення щодо ситуації, яка склалася навколо Шилівського сільського голови та землевпорядника цієї громади. Як стало відомо, щодо цих посадових осіб здійснюються певні дії слідчих органів, в результаті яких їх рішенням суду відсторонено від роботи терміном на два місяці. Шилівська громада звернулася до районної влади для сприяння у вирішенні проблеми. Напередодні депутат районної ради Петро Кошовий вніс питання про звернення до прокуратури Полтавської області щодо подій у Шилівці. Після тривалого обговорення по цьому питанню прийнято рішення.

Заслухавши інформацію заступника голови районної ради Віктора Бережного, депутати затвердили довідку про результати спеціальної перевірки щодо голови районної ради Сергія Колотія. Голова районної виборчої комісії Людмила Шкурупій інформувала про визнання повноважень депутата районної ради Йосипа Метельського.

Пленарному засіданню шістнадцятої сесії передувала тривала робота депутатів на спільних засіданнях постійних комісій. Таким чином в цілому прийнято рішення стосовно ходу виконання цільової районної Програми „Власний дім” щодо кредитування сільських індивідуальних забудовників, Програми цивільного захисту Решетилівського району, районної Програми збереження архівних документів КУ „Решетилівський трудовий архів”, Комплексної програми розвитку галузі охорони здоров’я Решетилівського району, районної Програми допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки, затверджено районну Програму підтримки населення для виконання заходів з енергозбереження на 2017–2020 роки. Також внесено зміни до районної Програми «Опікуємося освітою».

Після інформації голови районної ради Сергія Колотія депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки по трьох земельних ділянках.

На пленарному засіданні призначено Юрія Кісіля на посаду директора комунального закладу „Решетилівський районний краєзнавчий музей” та продовжено термін дії контракту з директором КЗКП "Землемір" Надією Перч.

За інформацією начальника фінансового управління Тетяни Сахно прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

Внесено зміни до складу Президії районної ради: до неї введено голову районної ради Сергія Колотія та керівника депутатської фракції «Відродження» Анатолія Мушту. Також депутали ввели до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району Йосипа Метельського.

Підтримано рішення щодо проекту «Міжмуніципальне співробітництво – запорука формування інформаційного суспільства. Забезпечення високошвидкісним інтернетом громад Решетилівського району (2 частина)».

У другій частині пленарного засідання підтримано депутатський запит Петра Кошового про забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій в ході проведення АТО, заслухано інформацію голови райдержадміністрації Романа Перепелиці щодо результатів розгляду депутатського запиту Анатолія Бутенка про ремонт автомобільної дороги Покровське-Піщане та до межі Решетилівського із Диканським районом, підтримано рішення Рівненської районної ради „Про звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України” .

Депутати прийняли ряд рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району. У власність Решетилівської територіальної громади передано майно та залишки коштів по спеціальному фонду таких бюджетних установ: районний будинок дитячої та юнацької творчості, Решетилівська районна дитячо-юнацька спортивна школа, Решетилівська дитяча школа мистецтв, ЦКД «Оберіг». Приміщення, в яких розташовані бюджетні установи, передано в оперативне управління. Наприкінці засідання після тривалого обговорення депутати підтримали клопотання до Полтавської обласної ради про передачу майна спільної власності територіальних громад району, яке перебуває в оперативному управлінні СК "Колос", у спільну власність громад області.

На підставі заяв було припинено повноваження депутатів Сергія Сиваша та Івана Клепаня.

 

Дополнительная информация