Відбулось засідання Координаційної ради

3 жовтня 2017 року відбулося засідання Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування. Окрім запланованих до порядку денного, за ініціативою сільського голови Анатолія Якуби, було внесено питання про співпрацю районних органів державної влади та місцевого самоврядування щодо земельних питань.

За результатами розгляду першого питання присутні прийняли рішення про включення голови районної ради Сергія Колотія до керівного складу Координаційної ради.

З другого питання порядку денного інформував  Анатолій Савенко,  начальник Решетилівського управління Головного управління Держпроспоживслужби в Полтавській області, який з метою забезпечення законодавчих вимог звернувся до присутніх з проханням надати пропозиції щодо облаштування забійних пунктів на території сільських громад та проведення громадських слухань.

При обговоренні питання про передачу майна спільної власності територіальних громад Решетилівського району, яке перебуває в користуванні Решетилівського районного спортивного клубу «Колос», у власність Решетилівської територіальної громади присутні розглянути різні варіанти подальшої долі спортивного комплексу. Голова райдержадміністрації Роман Перепелиця наголосив, що повноцінне функціонування спорткомплексу потребує великих капіталовкладень, без обласної підтримки не обійтися. Цю думку  підтримали сільські голови Микола Наконечний та Володимир Гавриленко, заступник голови районної ради Віктор Бережний. За утримання вищезазначеного майна в існуючому статусі або передачу його у власність Решетилівської територіальної громади висловився Кукобівський сільський голова Анатолій Якуба. Обгрунтував клопотання Решетилівської селищної ради її очільник Володимир Кузьменко, який сказав, що споруди сьогодні перебувають не в найкращому стані, це додаткове фінансове навантаження на об’єднану громаду, можливий варіант, що область візьме ці витрати на себе.

За результатами обговорення прийнято рішення: доручити голові районної ради С.Колотію та голові районної державної адміністрації Р.Перепелиці вивчити питання про передачу майна спільної власності територіальних громад Решетилівського району, яке перебуває в користуванні Решетилівського районного спортивного клубу «Колос», на обласний рівень управління та фінансування, а також внести це питання на розгляд районної ради.

Далі голова районної ради Сергій Колотій ознайомив присутніх зі  зверненням депутата районної ради Олега Коцара, у якому йдеться про законність будівництва на території Решетилівського району гідротехнічних споруд на річках та водоймах та їх вплив на екосистему.

Начальник відділу фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Сахно надала рекомендації щодо завершення бюджетного року та формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

На старті опалювального сезону начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Григорій Пономаренко наголосив на необхідності надання органами місцевого самоврядування допомоги у призначенні субсидій.

Емоційно обговорювалось питання щодо надання земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, без узгодження з відповідною сільською радою. Анатолій Якуба сказав, що з цього приводу виникло чимало нарікань громадян, тому необхідна координація дій та захист інтересів атовців- місцевих жителів.

При розгляді питання „Різне“ йшлося про заходи до Дня захисника України, поїздку районної делегації до Верховної Ради України.

Дополнительная информация