М'якеньківка представила Решетилівський район на змаганнях "Краще спортивне село Полтавщини 2017"

Минулими вихідними у Зінькові відбулися обласні фінальні змагання на "Краще спортивне село Полтавщини 2017". 19 команд помірялися силами за звання найсильнішої у шести видах спорту: волейболу, міні-футболу, шашок, тенісу настільного, гирьового спорту, перетягуванні канату. Решетилівський район традиційно представляла команда з М'якеньківки на чолі з сільським головою Андрієм Зінченком.

За видами спорту наші представники посіли наступні місця: перетягування канату - 7, шашки -11, настільний теніс - 9, гирьовий спорт - 10. З 2 місцем в змаганнях повернулася додому команда з міні-футболу. Таким чином у загальному заліку М'якеньківські хлопці здобули 7 місце серед 19 команд області.

Переможцем в загальнокомандному заліку стала збірна Щербанівської сільської ради, Полтавського району, яка здобула право захищати нашу область у фіналі Всеукраїнських змагань з 21 по 24 вересня у с. Ворохта, Івано-Франківської області. На другому місці Підгорянська сільська рада, Кобеляцького району. Третє місце посіла команда Заїчинської сільської ради, Семенівського району.